Tak to byla mela !! Panove Grga a Martinek pri pohodovem popracovnim odlovu pokorili dalsi z hranic na sve GC pouti. Po osobni gratulaci u prislusnych pixlicek a samo sebou slusne oslave si dovoluji jeste pripojit oficialni gratulaci od dua Slajz a Tucek touto cestou. Toz junaci dale jen dale jen … !!!
Posíláme oběma pánům pohodovou popracovní gratulaci z jihu do centra. Ať se nadále daří.
taky moc gratuluju a nekdy to urcite zapijeme v hospudce ![]()