Tak nam marwillove odlovili cache s cislem 1000 ![]()
Timto jim chci pogratulovat k tak krasne mete a poprat hodne dalsich krasnych a pohodovych nalezu.
Jen tak daaaaaaaaaaaal ![]()
Tak to je teda věc!!! Veliká, opravdu veliká GRATULACE letí z Náchoda k této skvělé GEOrodince… Kešovat samostatně umí každej, ale dát do souběhu požadavky a zájmy celé rodinky i s dětmi a dosáhnout přitom Chocholuškova pavilónu, to je teda VĚC! Tak ještě jednou: GRATULACE!!!
Vildo, Lenko, gratuluju k teto mete! Koukam, ze na to padl jeden vas oblibeny otaznik! Uz muzete losovat, kdo dostane pupendo ![]()
To je ale pěkné kulaťoučké čísílko
Moc gratuluju a samé prima zážitky!
Jo jo - kesovat samostatne umi kazdej blbec (jako treba ja :D), ale kesovat takovymhle rodinnym zpusobem, to chce silny odhodlani ![]()
Ne vazne - moc gratuluju ke vstupu do pavilonu, prijdte si sednout nekam bliz k baru B) - a hlavne, at vas kesovani dal bavi a at je to porad takova fajn zabava s fajn lidickama!
Teda tohle jsem nejak zaspal. Vedel jsem ze to bude brzo, ale az takhle brzo jsem to necekal.
Tak velka gratulace - pupendo probehne hned 4* to bude sila :-).
Premyslim co vam dat zahrat k tomu jubileu ![]()
Vildo, velka gratulace po Labi proti proudu. At se vam stale dari a tesime se navi.
Velká gratulace letí i z Kutné Hory. Ať vás to pořád baví a děláte ze svých výprav stále tak hezké fotky.
Lenko, Vildo, doufáme, že se zase někde potkáme.
Magdalenka, Jirka, Klárka, Lucinka
I z dalekeho východu leti velká gratulace,at se vam dal dari a mate stale nove a nove napady.![]()
Gratulations from Germany! ![]()
Greting & happy hunting
hi2k
Gratulace posilame i ze severu;) Myslel jsem ze na VGP nepojedem, teď už vím, že jo:-) Přece si nenecháme ujít čtyřnásobný pupendo;) Takže..jen tak dále!
[center][color=red]Velka gratulace k takovemu pekne zaoblenemu cisilku leti z Nové Paky.[/color][/center]
Moc obdivuji a tak trochu zavidim vsem rodinnym tymum, ktere dokazi timto uslechtilym zpusobem travit volny cas.
Tak at vam ta pohoda vydrzi jeste hoooooodne dlouho!!!