marwillCZ 1000 !!!!!!!!

Tak nam marwillove odlovili cache s cislem 1000 :smiley:
Timto jim chci pogratulovat k tak krasne mete a poprat hodne dalsich krasnych a pohodovych nalezu.
Jen tak daaaaaaaaaaaal :smiley:

Tak to je teda věc!!! Veliká, opravdu veliká GRATULACE letí z Náchoda k této skvělé GEOrodince… Kešovat samostatně umí každej, ale dát do souběhu požadavky a zájmy celé rodinky i s dětmi a dosáhnout přitom Chocholuškova pavilónu, to je teda VĚC! Tak ještě jednou: GRATULACE!!!

Vildo, Lenko, gratuluju k teto mete! Koukam, ze na to padl jeden vas oblibeny otaznik! Uz muzete losovat, kdo dostane pupendo :wink:

To je ale pěkné kulaťoučké čísílko :slight_smile: Moc gratuluju a samé prima zážitky!

Jo jo - kesovat samostatne umi kazdej blbec (jako treba ja :D), ale kesovat takovymhle rodinnym zpusobem, to chce silny odhodlani :slight_smile:

Ne vazne - moc gratuluju ke vstupu do pavilonu, prijdte si sednout nekam bliz k baru B) - a hlavne, at vas kesovani dal bavi a at je to porad takova fajn zabava s fajn lidickama!

Teda tohle jsem nejak zaspal. Vedel jsem ze to bude brzo, ale az takhle brzo jsem to necekal.
Tak velka gratulace - pupendo probehne hned 4* to bude sila :-).

Premyslim co vam dat zahrat k tomu jubileu :slight_smile:

Vildo, velka gratulace po Labi proti proudu. At se vam stale dari a tesime se navi.

Velká gratulace letí i z Kutné Hory. Ať vás to pořád baví a děláte ze svých výprav stále tak hezké fotky.
Lenko, Vildo, doufáme, že se zase někde potkáme.
Magdalenka, Jirka, Klárka, Lucinka

I z dalekeho východu leti velká gratulace,at se vam dal dari a mate stale nove a nove napady.:slight_smile:

Gratulations from Germany! :slight_smile:

Greting & happy hunting
hi2k

Gratulace posilame i ze severu;) Myslel jsem ze na VGP nepojedem, teď už vím, že jo:-) Přece si nenecháme ujít čtyřnásobný pupendo;) Takže..jen tak dále!

[center][color=red]Velka gratulace k takovemu pekne zaoblenemu cisilku leti z Nové Paky.[/color][/center]

Moc obdivuji a tak trochu zavidim vsem rodinnym tymum, ktere dokazi timto uslechtilym zpusobem travit volny cas.
Tak at vam ta pohoda vydrzi jeste hoooooodne dlouho!!!