Gratuluji Vildovi a celemu jeho vykonnemu teamu k zdolani dalsi vyznamne hranice. At jim jdou mysterky stejne snadno jako dosud a nalezaji same hezke kesky.
Už??? Moc gratuluju a přeju spoustu krásných zážitků u keší. A ještě jednou děkuji za poskytnutí první pomoci při mém držkopádu na závodech:-)
Taky jsem si vsimnul, ze Marwillovci uz to taky dotahli do petikila - takze gratuluju a jen tak dal! [;)]
At vam to vsem slape…
H+
Teda vy to berete taky peknym hakem. Velka gratulace i z Draciho doupete a diky moc za vase bezva cachky a za vasi spolecnost. Jen tak dal.
a hele je ono jako ze nic a ono je to petikilo
moc velka gratualce Vildo a Lenko a samozrejme i gratulace pro Mircu a Silvu, vzdyt ty jsou take clenky rodinneho teamu
at se dari
kladinovi z Kladiny
No vida pulitr je doma. Gratuluji a at je brzy tuplak.
Velka gratulace k pullitrovemu jubileu !! Jen tak dal!
Nooo člověk Vás chvilku spustí z očí a Vy tu takhle řádíte?? Gratulace celé rodince s přáním hodně pohody do dalších krabiček…