marwillCZ -> 500 zapisu !

Gratuluji Vildovi a celemu jeho vykonnemu teamu k zdolani dalsi vyznamne hranice. At jim jdou mysterky stejne snadno jako dosud a nalezaji same hezke kesky.

Už??? Moc gratuluju a přeju spoustu krásných zážitků u keší. A ještě jednou děkuji za poskytnutí první pomoci při mém držkopádu na závodech:-)

Taky jsem si vsimnul, ze Marwillovci uz to taky dotahli do petikila - takze gratuluju a jen tak dal! [;)]
At vam to vsem slape…

H+

Teda vy to berete taky peknym hakem. Velka gratulace i z Draciho doupete a diky moc za vase bezva cachky a za vasi spolecnost. Jen tak dal.

a hele je  ono jako ze nic a ono je to petikilo

moc velka gratualce Vildo a Lenko a samozrejme i gratulace pro Mircu a Silvu, vzdyt ty jsou take clenky rodinneho teamu

at se dari

kladinovi z Kladiny

No vida pulitr je doma. Gratuluji a at je brzy tuplak.

Velka gratulace k pullitrovemu jubileu !! Jen tak dal!

Nooo člověk Vás chvilku spustí z očí a Vy tu takhle řádíte?? Gratulace celé rodince s přáním hodně pohody do dalších krabiček…