Také moc této georodince gratuluji - tak jen tak dále, hodně elánu do lovu i do zakládání a litr je za chvíli tu! (jen prosím méně šíleností stylu QTC :D)
Ja jeste nepral? To se muselo nekde neco rozbit!!
Taky preju z plna hrdla pardubickemu family gangu - at vam to slape a at vam hledani plastovych pixlicek prinasi minimalne tolik radosti jako do ted… A opravuju Dragona - posledni tri kila do litru nebudou rutina, ale radost!