MarwillCZ 700

Marwilovci dosahli dalsi mety a jiz si pomalu zavazuji tretry na zaverecny finis do pavilonu. Ta zaverecna 300 uz bude rutina.

Tesim se zase na nejake spolecne cachovani jen si sebou prosim Vas vemte vice propisek, zejmena Parkeru, kdo ma porad ztracet ty svoje obycejny.

A heleme se, jak se nam Marwillovci rozjeli :wink:
Taky gratuluji a preji at ta tristovka rychle utece :slight_smile:

Hezky vam to pribyva. Gratulujeme a at se stale dari

M@x team gratuluje zpřízněnému teamu z Pardubic k další stovkové metě!!! Ať se daří i nadále!!!

Také moc této georodince gratuluji - tak jen tak dále, hodně elánu do lovu i do zakládání a litr je za chvíli tu! (jen prosím méně šíleností stylu QTC :D)

Velká gratulace z Lomnice. 700 je divný číslo, 800 bude lepší :stuck_out_tongue:

Ja jeste nepral? To se muselo nekde neco rozbit!!
Taky preju z plna hrdla pardubickemu family gangu - at vam to slape a at vam hledani plastovych pixlicek prinasi minimalne tolik radosti jako do ted… A opravuju Dragona - posledni tri kila do litru nebudou rutina, ale radost! :wink: