vcera pri rodinnem sezeni jsem se ptal jestli uz se smi gratulovat, ale pry ne (tajnustkari) jeste nemaj 600, a najednou je to tady
tak Vildo, Lenko, Silvo a Mirčo cely teame marwillcz gratuluju k dalsi dosazene mete
kladina
vcera pri rodinnem sezeni jsem se ptal jestli uz se smi gratulovat, ale pry ne (tajnustkari) jeste nemaj 600, a najednou je to tady
tak Vildo, Lenko, Silvo a Mirčo cely teame marwillcz gratuluju k dalsi dosazene mete
kladina
No Marwilovci byli vzdycky tichoslapci. Tak velka gratulace. Co nevidet tu bude 750 a to uz jsou 3/4 z milenia - tak sup na to. At Vas to bavi porad dal a doufam ze Vas to neprestane bavit driv nez me.
Marwillovcum leti i nase gratulace, at vam ty stovky neustale pribyvaji.:D:D:D:D:D
Velikou gratulaci posílá M@x Team !!!
Vildo, Lenko, vam to teda skace z pixlicky na pixlu
Tak at se dari i nadale v pohodovem tempu..
Pridavam se ke gratulacim z "dalekeho sever"! ![]()
At vam to dal slape a sipka miri jiste a neochvejne k cili! ![]()
No už zase??? Gratuluju, gratuluju, gratuluju!!! To je přímo rychlodráha! Jen tak dál a nashle na eventu.
I my se pipojujeme ke gratulantum. At se stale dari
Take se pripojuji s gratulaci, jen tak dal !!
Dodatečně gratuluji z větrných a studených Krkonoš.
Tak to je vskutku dvojnásobně pěkné čísílko :D. Gratuluji - i když trochu dodatečně - o to víc! Ať se daří Marwillovci, škoda, že event utekl tak rychle, že jsme ani pořádně nestihli dát řeč.