Mate nekdo zkusenosti s obchodem navigacnisystemy.cz

Tady jsem videl tu moji vysnenou gps za peknou cenu ,ale nechci udelat chybu a koupit to v nakem spatnem shopu, kupoval tu jiz nekdo?? Nebo jaky kram doporucujete.DIky

Moje gps http://www.navigacnisystemy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=574

Já ji ve tomto obchodě koupil asi před rokem (Garmin 60 CS), konrkétně v Průhonicích v jedné z těch krabic a jsem spokojen, dokonce jsem dostal bonus pouzdro.

Ahoj, ja jsem svoji Vistu Cx kupoval na svetgps.cz. Velice slusne a rychle jednani, ochota poradit. Platil jsem predem. Ze sve zkusenosti mohu klidne doporucit… U navigacnich systemu kupoval kamos TomToma do auta a taky pry OK. Ceny si kdyztak porovnej…

U pana Petra Cecha jsem ji koupil 60CS na Podebradove v Brne. Seriozni jednani, profesionalni pristup, bezva ceny. Doporucuji.