Matrix 24. 8. 08

Hledám společnost pro odlov bájného Matrixu neboli keše [cache]GCXZMK[/cache],
Nejlepší by byla některá ze srpnových nedělí.

Ahoj, tak za nas team podavam prihlasku..docela by jsme do toho sli :slight_smile: Hoco-Poco je me rodne velkomesto, tak planovani bude jednoduchy :slight_smile:

Takže jsme se s Habibem dohodli, že na Matrix půjdeme v neděli 24. 8.
Kdyby se chtěl ještě někdo přidat, neváhejte .:wink:

Ahoj,
noo docela mne tato výzva láká. Pojedete s koly a v kolik?
Já budu o víkendu na Medlově, tak musím zvážit, zda spojit akce a vzít si kolo s sebou a vyrazit dříve zpátky směr Praha.:wink:

Na kole asi pojedeme…
Protože je tato keš docela dlouhá, viděl bych sraz někdy kolem 10-11 ráno…

Ahoj, rádi bychom se s Aucoinem připojili, bohužel tu není upřesněno v kolik tedy vyrážíte, pokusíme se to směrovat na tu 10.hod k výchozím souřadnicím, tel. na mne je 602 328 983.

Pro všechny, co mají zájem se připojit, je sraz zitra na úvodních souřadnicích v 10 hodin.
Jestli bude však ráno pršet, akce se ruší, takže doufám, že nám to vyjde.
Kdyžtak tel. 733 380 705

Takže Matrix byl dnes úspěšně vypnut za spolupráce s Habibem z lukabiků, Aucoinem a moskytem…
Dobrá práce :wink: