Teda to byl ficak - 11 kesi za den to byl teda utok na 200.
Gratuluju.
Teda to byl ficak - 11 kesi za den to byl teda utok na 200.
Gratuluju.
Také gratuluji. A hlavně se těším na další zajimavé kešky.
Maty jsi borec!! At ti to slape i dal !
Velká gratulace a do dalších stovek pevné boty a minimální odchylku ![]()
Gratuluju a jen cekam, kdy me predbehnes:)
Maty, velka gratulace od nas.
Rovněž se připojuji ke gratulaci… je to pěkný výkon.
Super Maty ![]()