Maty 200

Teda to byl ficak - 11 kesi za den to byl teda utok na 200.

Gratuluju.

Také gratuluji. A hlavně se těším na další zajimavé kešky.

Maty jsi borec!! At ti to slape i dal !

Velká gratulace a do dalších stovek pevné boty a minimální odchylku :slight_smile:

Gratuluju a jen cekam, kdy me predbehnes:)

Maty, velka gratulace od nas.

Rovněž se připojuji ke gratulaci… je to pěkný výkon.

Super Maty :slight_smile: