V sobotu cestou na geopotlach maty dosahl pekneho kulateho pulkila. Spolu s Mel-manem jsme mu prali na miste (teda mel v tom trochu zmatek, tak jsme mu pro jistotu prali na trech ruznych kesich :-D), ted tedy jeste jednou timto zpusobem. Gratuluju!
Kdybych to byl býval vědel, tak jsem Ti potřásl geoprackou v sobotu v Plzni… V každém případě gratuluju!
Michal
V poslední době samé pětistovky. Gratuluji a jede se dál.
Pekne, pekne… Pusobeni geoviru se da vice ci mene uspesne tlumit, ale asi uz se ho jen tak nezbavis. Tak poslap, streka je daleka… :o)
pekne gulate cisielko
Gratulujem ![]()
taky gratulujeme k paradnimu cislu ![]()
Petikilo je moc pekne cislo, tak at te to i nadale bavi :o)