maty #500

V sobotu cestou na geopotlach maty dosahl pekneho kulateho pulkila. Spolu s Mel-manem jsme mu prali na miste (teda mel v tom trochu zmatek, tak jsme mu pro jistotu prali na trech ruznych kesich :-D), ted tedy jeste jednou timto zpusobem. Gratuluju!

Kdybych to byl býval vědel, tak jsem Ti potřásl geoprackou v sobotu v Plzni… V každém případě gratuluju!

Michal

V poslední době samé pětistovky. Gratuluji a jede se dál.

Pekne, pekne… Pusobeni geoviru se da vice ci mene uspesne tlumit, ale asi uz se ho jen tak nezbavis. Tak poslap, streka je daleka… :o)

pekne gulate cisielko :slight_smile: Gratulujem :slight_smile:

taky gratulujeme k paradnimu cislu :slight_smile:

Petikilo je moc pekne cislo, tak at te to i nadale bavi :o)