Tak jsem právě zjistil, že maty dosáhl dalšího geojubilea s hodnotou 600! Gratuluju, jen tak dál a pořádně trénuj na květen [:P]!
pjekne pjekne, hlavne to Pabovi v kvetnu brzdi, vsak vies, ze si plateny agent Harvester Teamu [:)]
Další kolega chemik dosáhl jubilea! Maty, blahopřejeme!
M+3
Tak to jsme na tom skoro stejne. Moc gratuluji a hodne uspechu pri hledani a zakladani a do budoucna i mene neprijemnosti jako napr. s Village cache.
Maty slapes jako pekne serizene svycarske hodinky. Tak at se porad dari !! Moc gratulujeme od Slajzu a Tucku.
Blahoprejeme!!! Pitr,Jita a Lucka
P.S. Uz brzy. Prijedeme. Na tu nocni ![]()