maty #600

Tak jsem právě zjistil, že maty dosáhl dalšího geojubilea s hodnotou 600! Gratuluju, jen tak dál a pořádně trénuj na květen [:P]!

pjekne pjekne, hlavne to Pabovi v kvetnu brzdi, vsak vies, ze si plateny agent Harvester Teamu [:)]

Další kolega chemik dosáhl jubilea! Maty, blahopřejeme!

M+3

Tak to jsme na tom skoro stejne. Moc gratuluji a hodne uspechu pri hledani a zakladani a do budoucna i mene neprijemnosti jako napr. s Village cache.

Maty slapes jako pekne serizene svycarske hodinky. Tak at se porad dari !! Moc gratulujeme od Slajzu a Tucku.

Blahoprejeme!!! Pitr,Jita a Lucka
P.S. Uz brzy. Prijedeme. Na tu nocni :wink: