Gratuluji tímto Všem , které znám i těm které teprve poznám a taktéž těm kteří znají mě k dosažení hezkých jubilejních odlovů. [;)]
Gratuluji tímto Všem , které znám i těm které teprve poznám a taktéž těm kteří znají mě k dosažení hezkých jubilejních odlovů. [;)]
No, super, první gratulant k tisícovce, kterou budu mít za 725 keší :-)
[H] [B] Na oplátku gratuluju tobě k tvému jubileu a přeju hodně pěkných keší.
Taky gratuluji předem, jak se koukám, chybí Ti už zase jenom jedna k pěkné kulatině (jak to jenom děláte[*-)]). Předběžně gratulujeme a už se těšíme na 1. brněnské GEOpivo.