Pěkný dort, to ano. No ale ve skupině Novinky a oznámení pro Geocaching.cz se to moc nevyjímá :). Doporučuji některému z moderátorů (pro tuto skupinu vidím že choze) přesun do Gratulací…
Je fajn, ze te geocaching bavi, a ze ses chtel s nami o radost z dortu podelit. Je opravdu moc hezky a je videt, ze autor ho delal z lasky. Jsem na sladke, a tak se mi zacaly sbihat sliny. Preju ti, aby te geocaching bavit neprestal. Tvůj starsi kamarad kacer.
Připojujeme se ke gratulantům a přejeme Ti hoooodně štěstí, zdraví a pohodičky. Ten dort byl jistě tak dobrý jak vypadal. Těšíme se na setkání u pěkné kešky. Měj se moc fajn!