Medlov 2007

Tak jsem disabloval Medlov 2007. Dík všem těm co přijeli a těm, co se tam líbilo.
Jinak pro zajímavost Medlov 2008 má už termín: 01. - 03. srpna 2008.
A protože i Grygarovi se mezi námi líbilo, slíbil že zase přijede.

Hurááá, určitě přijedu! Event byl super a doufal jsem, že se z toho stane tradice, díky za příležitost přijet příští rok zase.

Super ze se eventik bude opakovat, tento rok nam to nevyslo, ale pristi rok si ho nechceme nechat ujit.

Na základě dotyčné parádní kešky oceňuju hlavně vtipný obrázek v avataru :smiley: