Hola kamarádi.
Dovoluji si Vás s velkým předstihem upozornit, že pěkný, ale studený event na Medlově se bude s největší pravděpodobností konat i příští rok. Šerif Mik pro nás rezervoval termín [color=red]01. - 03. srpna 2008[/color].
Pokud budou v zimě dobré sněhové podmínky, pokusím se uspořádat rumovou vernisáž svých připravovaných keší Malý Vichr a Velký Vichr přímo ve známé lokalitě.
zařazeno do Plánů eventů na wiki a už se moc na druhý ročník těším.