Tak to vypadá hodně zajímavě a jelikož jsem z jihu tak je to eště lákavější tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo z okolí Č.Budějovic se tam nechystá že by jsme uděli hromadnou výpravu. Sice je to až za půl roku ale nikdy neni brzo.
Nesmysl Myslím, že český ME nebude ještě pěkně dlouho (pokud vůbec někdy ;)). a protože je již evidentně na příští léto naplánován pro nás relativě blízký ME v Německu, je to další důvod, proč český ME teď nedělat.
Inu já nejsem proti českému ME, ale když jsem tu viděl nedávno ty dohady… Navíc jsem zastáncem toho, aby 1. český ME byl opravdu něco, ne jen: Přijedu, zapíšu, odjedu…, takže oba tyto důvody podle mě vedou k odsunu této akce do neurčita.
Ale konec s OT, toto vlákno je o ME, na kterém tyto 2 problémy evidentně nemají/neřeší
Do Saltzburku na 90% vyrazíme, určitě obhlédnout jak to dělají… ale když se podívám na navrhovaný průběh a programe českého ME dle mého, tak je tam na 80% shoda. No nevím co na to jiní akční kačeři.. jestli to není moc nudný program. Nebo že by to ti sousedé taky dělali špatně? Ale to je jen poznámka, nechci tady flame.
To se dozvíme od Kovbojíčka 2.1.09 jak oznámil před časem…
… na druhou stranu, pořádání druhého paralelního ME v čechách bych se nebál, pro řadu českých kačerů je to přece jen hodně daleko.
Do Salzburgu nepojedu, do Prahy bych (snad) jel.
Říkal jsem si však, jestli časově paralelní megaevent (pro mnohé v akceptovatelné vzdálenosti od hranic) nebude důvodem pro neuskutečnění toho českého.
Já do toho jdu a myslím si, že zlanařím i příbramskou kačerskou komunitu Jinak nikde není psáno, že musí být český megáč ve stejný čas, ale jako zdroj inspirace by se tento mega event pro čechy hodil, že Cowboyi?
seiza: nevím, ale tohle moc inspirace pro Kovboje nebude, ten podle toho co tady psal má spíš představu branného cvičení než se družení a volného lovu…
to marazd: důvod pro neuskutečnění to asi není, stejně jako ty většina českých kačerů do Saltzburku nepojede.. takže pro ně má český ME význam. Ale Kovboj musí počítat s tím, že má vážnou konkurenci a podle toho se zařídit..
Hi hi.. Myslím, že na branné cvičení by Cowboy moc lidí nenalákal A Rakušáci vypadají, že to maj pod kontrolou. Každopádně to tam okouknout pojedu, abych posbíral nějakou motivaci. Už jsem chtěl v létě na mega do Anglie, ale nakonec mi to kvůli pracovním povinnostem nevyšlo. A tenhle event máme téměř za humny, tak proč se tam nepodívat že?
to seiza: no směj se B) Podívej se do příslušného vlákna a uvidíš, že od branného cvičení není zase tak daleko a určitě to bude stát za to podívat se k sousedům.