MegaPott GeOlympics 2007 - pripravna hospoda

Ahojte, pre tych co sa prihlasili, pripadne aj pre dalsich zaujemcov - blizi sa nam Megaevent v Nemecku, co takto dat pripravnu hospodu, kde by sa dohodlo kto s kym pojde, kedy, atd.?

Navrhujem predbezne v utorok vecer od 18.00 na Cisarskej louke - suradnice by som poslal neskor, co Vy na to, ucastnici?

BTW v nedelu rano je na tom istom mieste CITO event, zatial sme tam prihlaseni len s Lucecitkou, toz sa prihlaste aj tam, ak mate zaujem. 

Ahojky, jasně, přípravná hospoda je dobrý nápad - určitě s Imaginem přijdeme ;o)) Píšu si úterý 18h do diáře ;o))

jo, to není špatný nápad!

M.

my jsme se s danem ted po cgc blazneni rozhodli doma sekat latinu, takze o zadne pripravne schuzce nemuze byt ani rec [:)] ale mam nejake tuseni, ze asi v utery prijdu pozde domu, protoze se budu muset zdrzet v praci [:D] (pro olu: to je vtipek, ne ze budu mit po prichodu z prace sbaleno [;)])

18:00 v úterý nestíhám. Do 19:00 bych se ale měl dostavit. Trochu nejistoty do toho vnáší technický stav brigádního tanku. Má problémy se spojkou a zatím nevím, zda v tu dobu nebude zrovna v servisu [*-)] Dám vědět.

Indianska stara Saman spatke koukala, Sileny pes byt take na CITO prihlasen! :smiley: Sileny pes vyrila datum do totemu a pocitala s tim ze az slunce 5 krat zacne svou cestu bude na snemu, Sileny pes oprasit brezova kanoi a priplavala.

BTW souradnice netreba posilat, staci se podivat na U.I.P. 3 a cestou nas nemuzete preslechnout :smiley: je to cca 200 metru pred kesi :smiley:

[quote] MadDogTeam: BTW souradnice netreba posilat, staci se podivat na U.I.P. 3 a cestou nas nemuzete preslechnout :D je to cca 200 metru pred kesi :D
[/quote]

safra, takova dalka. a ani bod nebude [:D]

Jo pisu si, utery 29.5. v 18:00. Budu tam.

Taky uz mam zapsano v kalendariku :wink: Jinak predbezne hlasim ,ze zatim nemam domluvenou dopravu na event, tak bych se rad k nekomu vmestnal :wink:

no pokud danovi nepojede geotank, tak to uz nas bude celkem hodne, co se budem muset nekam vmestnat [:)]

Utery by slo. Funguje privoz?

Muzu vas trochu uklidnit. Glumik je v perfektniv stavu a jeste neni plne obsazen.

bazba.cz: tak to je dobra zprava :), tak to ja se predbezne hlasim ;)

nechci kecat samanovi do vyberu hospod :), ale nebylo by neco bliz civilizaci? tohle je fakt zbytecne daleko. (pul hodina, nez se odtama doplacam na metro).

Kus, hospoda je to dobra a jede odtamtud autobus az na Lochkov [;)] Jinak tramvaji jsi odtamtud na Smichaci za 3 minutky…

to je priam Yelenky domaca hospoda, a sedi sa vonku, vsak Daine budes pit mineralku a prid autom [:D] za cache by si isiel az na okraj sveta a s hospodou mas problem, zavislaku [;)]

No, a jeste ke vsemu, aby toho nebylo malo, tak tam mame georezervaci.. :slight_smile:

tak ja radsi mlcim (s takovou novinkou, jako je to, ze georezervace se da udelat vsude vas radsi nebudu seznamovat [:D]) a podvoluji se mafianske klice yelen/saman. jeste by me mohl prokousnout vas trevebug. (ale brblat pod fousy si budu! [:)])

i kus, brepto [:P]