Ahojte, pre tych co sa prihlasili, pripadne aj pre dalsich zaujemcov - blizi sa nam Megaevent v Nemecku, co takto dat pripravnu hospodu, kde by sa dohodlo kto s kym pojde, kedy, atd.?
Navrhujem predbezne v utorok vecer od 18.00 na Cisarskej louke - suradnice by som poslal neskor, co Vy na to, ucastnici?
BTW v nedelu rano je na tom istom mieste CITO event, zatial sme tam prihlaseni len s Lucecitkou, toz sa prihlaste aj tam, ak mate zaujem.
my jsme se s danem ted po cgc blazneni rozhodli doma sekat latinu, takze o zadne pripravne schuzce nemuze byt ani rec [:)] ale mam nejake tuseni, ze asi v utery prijdu pozde domu, protoze se budu muset zdrzet v praci [:D] (pro olu: to je vtipek, ne ze budu mit po prichodu z prace sbaleno [;)])
18:00 v úterý nestíhám. Do 19:00 bych se ale měl dostavit. Trochu nejistoty do toho vnáší technický stav brigádního tanku. Má problémy se spojkou a zatím nevím, zda v tu dobu nebude zrovna v servisu [*-)] Dám vědět.
Indianska stara Saman spatke koukala, Sileny pes byt take na CITO prihlasen! Sileny pes vyrila datum do totemu a pocitala s tim ze az slunce 5 krat zacne svou cestu bude na snemu, Sileny pes oprasit brezova kanoi a priplavala.
[quote]
MadDogTeam: BTW souradnice netreba posilat, staci se podivat na U.I.P. 3 a cestou nas nemuzete preslechnout :D je to cca 200 metru pred kesi :D
[/quote]
nechci kecat samanovi do vyberu hospod :), ale nebylo by neco bliz civilizaci? tohle je fakt zbytecne daleko. (pul hodina, nez se odtama doplacam na metro).
to je priam Yelenky domaca hospoda, a sedi sa vonku, vsak Daine budes pit mineralku a prid autom [:D] za cache by si isiel az na okraj sveta a s hospodou mas problem, zavislaku [;)]
tak ja radsi mlcim (s takovou novinkou, jako je to, ze georezervace se da udelat vsude vas radsi nebudu seznamovat [:D]) a podvoluji se mafianske klice yelen/saman. jeste by me mohl prokousnout vas trevebug. (ale brblat pod fousy si budu! [:)])