Chtel bych okurku lovit nekdy behem kvetna(vikend) a vzhledem k tomu, ze se jedna o kesku 5/5, tak jsem si rikal, ze ve vetsi bande by to slo mozna lepe;)
Ja bych do toho i sel, jen je to jaksi z ruky…ale vypada to zajimave. Pokud by me nekdo pribalil do kufru (a nemusel bych mit celou cestu v hube tenisak :-)- jak je to v jednom vtipu), tak bych preferoval termin predposledni vikend v kvetnu tusim ze je to nejak okolo 23.5.
Já bych se taky přidal, předpokládám že s boo21:-) Jen teda .. jsem Hradečák a bez auta, ale třeba by se to nějak dalo dokuyp;) Martinka rad poznam a s Numirou bych rád pokecal o výhře;)
Ahoj, to zni dobre! Jedine ze 10/5 mam narozeniny a ten vikend nemuzu, jinak snad kdykoli…
Ja bych do toho šel taky celkem klidně naplnim auto tady z okolí (Ustí nad Orlicí) tak se kdyžtak přihlaste termín upřesněte pls
No do toho auta bych se přidal, i když jeden bodík s nejistým výsledkem … mě láká
tak auto z usti nad orlici je plne tymem swisti honza.cz a jiri_kovar termín 17.5.nemuzeme
Šel bych do toho, ale 1. 2. a maximálně třetí víkend v květnu. Auto bych si klidně vzal a cestující klidně přiberu ;o)
Důvod prostý, poslední týden v květnu maturuju
B)
Asi nevyhovim vsem, ale vyhovoval by mi termin 24.5.(sobota), jsem z Jizni Moravy(Valtice) a pojedu odtud do Znojma(jestli vlakem nebo autem jeste rozmyslim) a kdyby nekdo nutne potreboval prespat(z patku na sobotu), tak muzu nabidnout ubytovani 2lidem a rano v sobotu vyrazit..
Neco zcela urgentniho mi do toho vlezlo tento vikend, takze se moc omlouvam, ze nemuzu vyrazit:(No ale o kesku bych mel stale zajem, takze navrhuji odlov poposunout cca o mesic..