Mel-man #600

Tak koukam, ze Mel-Man dosahl pekneho jubilea - 600 nalezenych kesi! At ti to slape i nadale a at ti vydrzi i radost ze zakladanych, kde uz jsi dneska na spici :-)! Diky!!

Mel-Mane jedes. Prejeme hodne dalsich uspechu a diky za tve poucne kesky.

Taky se připojuji ke gratulantům. Počet nalezených je hezké číslo, ale počet založených asi u nás nemá konkurenkci, moc moc za ně děkuji.

Tak dalsi meta pokorena, gratuluji. Vzdy si rad prectu popisy tvych cache, alespon mam co delat v tramvaji, tak se dozvim mnoho zajimavosti o ruznych zakoutich Prahy. Dik za tvoje cache.

Moc gratuluju k dalším kulatinám! A hlavně děkuju za Tvé primové kešky, za originalitu, se kterou je zakládáš, a za úžasně zpracované listingy. A navíc za lidský a velkorysý přístup k nám hledačům, kterým se občas něco nepovede tak, jak by chtěli. Těším se na další Tvé keše a třeba na setkání u kešky nebo na eventu.

Taky se pripojuji ke gratulantum. Aspon ti nalezene kesky rozrisi inspiraci pro nove zakladane, ktere jsou moc pekne a z historickeho popisu je vzdy zjevne, ze tvuj zajem o historii je opravdu velky, coz je jedine dobre-i cacheri se radi pri svem odlovu vzdelaji na mistech znamych i neznamych. Jen tak dal!

Gratuluji a dekuji Ti hlavne jako pilnemu zakladateli a pruvodci po mistech znamych i neznamych. Kdybych nekdy nasel Tvoji mikro doma ve schrance, nebudu se ani divit. Hlavne, ze si budu moci precist listing a neco zajimaveho, co jsem “takyjestenevedel” se dozvim.

Gratuluji. Děkuji. Obdivuji. Díky za kešky, které jsou lepší a lepší. Snad tě to nepustí a budeš zakládat se stejným zápalem jako dosud.

gratulacia na Letnu :slight_smile:

Pavle moc gratuluji a dekuji za tvoje pekne kesky, ktere nam ukazaly hodne zajimaveho. Diky

Rovněž Ferda se přidává s velkou gratulací i s díky za pěkné “MelManovky”.

Taky gratuluju, preju, at te to stale bavi. Vojta

Parada! - gratulujeme a prejeme spoustu krasnych nalezenych a zalozenych kesi.

Gratuluju k nalezenym, a preju nam vsem, at te houzevnatost v zakladani stale drzi…

600 nalezených sice zaslouží obdiv, ale co je to proti počtu vlastních založených keší. Jen zírám a nestačím je hledat. A většina z nich je velmi kvalitních. Dík.

se zpozdenim, ale prece, gratulujeme :slight_smile:

Diky PaBovi za postreh a vlakno a vam vsem za gratulace. Dojali jste mne… :slight_smile:

Yeleni se take pripojuji k velke gratulaci!

I já gratuluji za celý team a děkuji za přehršel pěkných a poučných keší, které (jak již podotknul kolega Consul) ani nestíháme hledat:-)