Rovnez gratulujeme a prejeme hodne pohody a radosti pri hledani dalsich skrysi. Zaroven touto cestou dekujeme za Tebou pripravene kesky, ktere je vzdy radost lovit.
Mel-Mane velke gratulace a diky za tve pekne kese, na kterych se vzdy poucime, zasilame z Polabi
Ahoj Pavle, moc ti gratuluju k dalšímu významnému milníku! Ať tě i nadále baví lovení i zakládání a ať se ti žádné ze založených kešek v budoucnu neztratí!!!
V Plzni avizovana 700vka padla, gratulujem [:)]
Mel-man jedete klidne, tise, nenapadne alre pravidelne. A taky se zeleznou pravidlenosti zaklada pekne kesky abychom meli vsichni co hledat. Diky za tutocinnost, moc gratuluji a at se ti porad dari.
Take moc gratuluji k jubileu nalezenych a jeste o neco vic k trpelivosti pri udrzovani takoveho mnozstvi zasazenych, a to i pres obcasnou ztratu-to je obdivuhodne! Tak jen tak dale-hodne geo-uspechu.
Gratuluju k tolika keším a díky za cache které si vyrobil.Sun-Man
Super práce. Jen tak pomaličku a klidně kešuj a zakládej, určitě na léto na jihu připravíme zase něco, aby ses v Prachaticích a) nenudil a b) abys měl kde oslavit 800, nebo 1000?
Samozřejmě obrovský dík za zakladatelskou činnost, která je díky kvalitě jednotlivých kousků nevídaná. Přejem hodně příjemných zážitků při toulkach s Renou a Benjim.
I já se připojuji ke gratulaci a přeju mnoho dalších nápadů a ještě více elánu. Smekám klobouk, když vidím, kolik máš založených keší a jak se o ně staráš. Díky za to!
Gratuluju a dekuju s pranim stale dobre rozmistenych druzic nad hlavou.