Město nad Vajgarem je fuč

Keš město nad Vajgarem GCZY4T byla v uplynulých dnech ukradena vč. obsahu (1 TB a 1 GC). Bude obnovena během týdne, zřejmě na nových souřadnicích.

Ajaj, to nas......!!! Škoda TB a GC![:'(]  Stalo se nám, že jsme na Soutoku Labe a Jizery tuto kešku nenašli. Zbyl po ní pouze roztrhaný černý pytel válející se v trávě. Keška zmizela i nádherným coinem z Mallorky. Bylo nám fakt do pláče. Bohužel, stává se to. Ale kdo to má vydýchat, viď!?

Oli