Pročpak tolik lidí nemá vyplněné město nebo alespoň region v profilu?
protože je nikdo nebuzeruje osobně, takže hybaj do toho :-)))
Protože se stydí za to, kde bydlí
![]()
Na GC profil se obecně kašle… nenech se tím rozhodit.
No, docela by mě zajímalo, kdo má buzerovat nesprávnmě logované TB ![]()
Minulý týden jsem řešil jedno zmatení na Jánském vršku, na další zmatení koukám na Sychrovském viaduktu ![]()
5 nalezených a samo, nezalogoval vybrání TB
nejlépe každý, já to řeším i u keší a tb které nevlastním