Město v profilu na GC.com

Pročpak tolik lidí nemá vyplněné město nebo alespoň region v profilu?

protože je nikdo nebuzeruje osobně, takže hybaj do toho :-)))

Protože se stydí za to, kde bydlí :slight_smile: :slight_smile:

Na GC profil se obecně kašle… nenech se tím rozhodit.

No, docela by mě zajímalo, kdo má buzerovat nesprávnmě logované TB :frowning:

Minulý týden jsem řešil jedno zmatení na Jánském vršku, na další zmatení koukám na Sychrovském viaduktu :frowning:

5 nalezených a samo, nezalogoval vybrání TB

nejlépe každý, já to řeším i u keší a tb které nevlastním