Ahoj vodáci, horolezci a speleologové. Nechcete si střihnout před Šamanovým nedělním výletem za komáry a zmrzlejma nohama, v sobotu 10.3.07 luxusní kešku, která se zove Metro? Sraz v 10,00 v nebo před restaurací U rozvědčíka na břehu Berounky. Pojedete si užít srandu a dobrodružství? Ahoj Pitris
jedeeem, nemuzu chybet
pokud me teda den predtim neumlati v pardubicich gpskama
Ahoj Pitrisi, možná trochu pooprav datum, předpokládám, že je to sobota 10.3. Netuším ovšem, kde je restaurace u Rozvědčíka na břehu Berounky [8-)]. Pls, pošli mi link na kešku nebo souřadnice, kde je sraz. diky
Metro uz mam odlovene a je supr, ale suchou cestou, na mokrej samozrejme nemozem chybat (dufam ze sa niekomu zmestim do auta) [:)]
take pokud se k nekomu vlezl do auta, neodmitnu[:)]
Neboj, GPSek by bylo škoda [;)]
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=eb74c4d2-bb27-4540-9a33-26267dd5e8b5
tu je link na cache, zraz je pri hospode Rozvedcik, ktora je na druhej strane Berounky (pozrite si mapu).
Pitris ma poprosil, aby som to trochu skoordinoval, kedze je pracovne mimo.
Takze: piste sem: kto chce ist
kto moze nabidnout odvoz
kto potrebuje odvoz.
Zatial nabizi auto Pitris, je v nom 7 miest, 3 miesta su obsadene: Pitris, Kacas, ja, takze 4 miesta su volne. Zaujemci o miesta sa hlasia sem.
ja se teda o jedno misto hlasim, diky[:)]
Co to znamena mokrou a suchou cestou? I ta sucha cesta byva asi nekdy mokra, dle poznamky o holinkach. V cem je mokra cesta mokrejsi? Ze se nejdriv preplavi pres reku a pak se jde (zrejme klasickou) suchou cestou? Nevim, jak si to predstavit. A kde se vezmou lode?
Jelikoz je to stejne jedna parta, tak se rovnou zeptam i na komary - tam se taky chodi pesky, ale objevuji se poznamky o vodacich a lodich... takze stejna otazka - tentoktrat se tam mokra parta jde prochazet ve vode, nebo prohanet na lodich?
Taky nepohrdnu jedním místem v Pitrisově DucAutu.
Předběžně se hlásim taky, musím lae ještě zjistit svoje časové možnosti neb mě z práce propustí někdy v sobotu ráno
Vzhledem k tomu, že Rozvědčík je přímo proti METRu, ale nejbližší most je buď ve Skryjích nebo v Roztokách, tak asi tu mokrou cestu tuším [6].
Jednou už jsem šel okolo po silnici a právě kvůli vodičce jsem jí musel minout.
timto se hlasim take ja na tuto zajimavou akcicku - bylo by jeste volne misto v Pitrisove geovozidle ?
Diky za zpravu.
Aucoin
Tak kdyz uz si clovek udela vikend na zajimave akce tak se to hezky sejde :D
Samozrejme nemohu chybet, mozna budu mit v aute 1-2 mista, ale radsi jako rezervu pokud se nekdo nevejde, cestou mozna budu muset neco vyridit tak abych nekoho neomezoval v navratu :D Odjizdel bych samozrejme z Prahy.
Tímto se vyčerpala místa v ducautě pokud bereme posledního draka.Kde bude sraz napíšu později.Ostatní zájemci necht se dopraví dle libosti.Pokud pojedete autem dejte prosím vědět sem, zda jste ochotni někoho vzít.Díkeš
Hmmm, tech 10:00 myslite jako sraz v praze nebo na miste? Doufam ze ne… Jinak bych prijel na kole, mam to kousek…
Tak to je hukot. Do toho jdu taky, předpokládám, že pojedu Tranzitem a předpokládám že z Kladýnka, kdyby měl někdo zájem, může jet se mnou.
605 544061
místa sou oficiálně 3, neoficiálně 11 :-)
Kolega mi rikal, ze se da Berounka prebrodit (tady prejit) a ze lod je zbytecna. Ja tomu tehda moc neveril a radsi jsem sel suchou cestou. Nechcete to nekdo overit? Alespon klackem z lodi?
Videl jsem v nejakem logu fotku "brodeni berounky", na ktere byl clovek v rece a vodu mel po zadek. Samozrejme z te fotky neni poznat, jestli zrovna bylo min nebo stejne nebo vic vody nez obvykle, ani to, jestli ten clovek neusel dalsich pet metru a nezapadl po krk... :]
Akce vypada lakave, zkusim se tam dostat beznou dopravou, asi budu mit sebou Astu