Známý stavitel vyškovských svatostánků včera otevřel sedmistou pixličku
A Šelmice chvíli předtím svou třistatřicátoutřetí - ne sice stříbrnou, ba ani fialovou, prostě jen krabku…
Gratuluji a přeji spoustu dalších společných úlovků
ZCh
Známý stavitel vyškovských svatostánků včera otevřel sedmistou pixličku
A Šelmice chvíli předtím svou třistatřicátoutřetí - ne sice stříbrnou, ba ani fialovou, prostě jen krabku…
Gratuluji a přeji spoustu dalších společných úlovků
ZCh
Diky za gratulace…myslim ze s mym momentalnim tempem uz neni treba porad jen gratulovat
To by ses ugratuloval
A to by byla skoda!
No, dohromady uz jste v pavilonu! Moc Vám fandíme a jsme rádi, že můžeme zase popřát k dalším kulatinám. A vůbec by nám nevadilo, kdyby to bylo ještě častěji…![]()
Hezká čísla, gratuluji.
ted jsem zabrousit do této části fora a všim jsem si povědomých jmen
takže taky gratuluju.