michajlpetrof # 700 + selmaci # 333

Známý stavitel vyškovských svatostánků včera otevřel sedmistou pixličku
A Šelmice chvíli předtím svou třistatřicátoutřetí - ne sice stříbrnou, ba ani fialovou, prostě jen krabku…
Gratuluji a přeji spoustu dalších společných úlovků

ZCh

Diky za gratulace…myslim ze s mym momentalnim tempem uz neni treba porad jen gratulovat :slight_smile: To by ses ugratuloval :slight_smile: A to by byla skoda!

No, dohromady uz jste v pavilonu! Moc Vám fandíme a jsme rádi, že můžeme zase popřát k dalším kulatinám. A vůbec by nám nevadilo, kdyby to bylo ještě častěji…:wink:

Hezká čísla, gratuluji.

ted jsem zabrousit do této části fora a všim jsem si povědomých jmen :wink: takže taky gratuluju.