Včera po cestě na event ve Zlíně se zadařilo a pětikilčo je na světě! Mnohokrát gratuluji a přeji hodně hodně hodně úspěchů nejen v hledání kešek B)!
Tak už se povedlo..mike čekal jsem kdy to dopadne a budu ti moct popřát a koukám, že mě šelmice předehnala:-) Tak to gratulation i o demě..až přijedeš bude tu na tebe čekat něco o čem už něco víš;)
Gratuluji !
To se to loví, když má člověk takovou inspiraci ![]()
ZCh
[center]Máme velkou radost, že to padlo na naši keš a že se tak líbila!
Moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí nejen v kešování.
:)![]()
[/center]
Máš pěkné číslo Michajle. Gratuluju. Ať se daří!![]()
Hodne hodne hodne vsem co si na me vzpomeli dekuju
takova mila gratulace zahreje na srdicku…díky moc!
wow, michajl jede, jen tak dál chlapče:)![]()
Též gratuluji ![]()