michajlpetrof už přes 500!!!!

Včera po cestě na event ve Zlíně se zadařilo a pětikilčo je na světě! Mnohokrát gratuluji a přeji hodně hodně hodně úspěchů nejen v hledání kešek B)!

Tak už se povedlo..mike čekal jsem kdy to dopadne a budu ti moct popřát a koukám, že mě šelmice předehnala:-) Tak to gratulation i o demě..až přijedeš bude tu na tebe čekat něco o čem už něco víš;)

Gratuluji !
To se to loví, když má člověk takovou inspiraci :wink:

ZCh

[center]Máme velkou radost, že to padlo na naši keš a že se tak líbila!
Moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí nejen v kešování.
:):stuck_out_tongue:
[/center]

Máš pěkné číslo Michajle. Gratuluju. Ať se daří!:smiley:

Hodne hodne hodne vsem co si na me vzpomeli dekuju :slight_smile: takova mila gratulace zahreje na srdicku…díky moc!

wow, michajl jede, jen tak dál chlapče:):slight_smile:

Též gratuluji :slight_smile: