Gratuluji brněnské obřanské dvojici, které není žádná mystery dost obtížná [:O] k dosažení 300. mety. Není to tak dlouho co začínali a jak tak koukám, jedou parádním tempem. Tak ať se daří i nadále! [:)]
Posílám gratulace novému brněnskému postrachu [:D] a dejte tomu Shantimu s FTFkama pořádně pohulit.
Gratuluju a přeju hodně daších skvělách úlovků [Y][:)]
Tak at jim to tempo porad v pohode vydrzi !! Moc gratuluji.
Brrr, to je tempo. To je vidět to mládí. [8-|] Držíme palce!!!
Dekujeme vsem za gratulace a sdelujeme, ze jsme si k tristemu vyroci poridili v Ameru Garmin 60CSx, s nimz dalsi tristovka doufejme pujde jeste rychleji nez tato. Cena Garmina klesa, taky klesa kurz dolaru, a tak jsme jej poridili za pouhych 7549Kc.
Gratulujeme k této metě. Je vidět, že se tomu věnujete naplno, tak ať slouží!!!