Uz je to tady, dlouho ocekavane se stalo skutecnosti - nas vsemi oblibeny a zaroven vsemi okolnimi lovci FTF obavany - nocni prizrak z Nove Paky - MIDLAN MA #500! Jubilejni keska mu vysla po trose taktizovani a na zaver vikendoveho tazeni s 39 nalezy na bonusovku Po stopach Gutha-Jarkovskeho.
Milane - moc Ti gratuluju za sebe i za Alcu, at Ti to i nadale tak neunavne slape a uzij si i s Ivankou dovolenou - my Ti tady ty FTFka zatim pohlidame…
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :D:D:D Midlan to dokázal !!!
Milane, moc a moc Ti blahopřejeme z Náchoda. Přejeme dobrý signál, bystrý úsudek a spoustu FTF a jen málo DNF!!! Chlape, drž se!!!
Prpojuji se s mohutnou gratulaci a virtualni kytici. At Ti to porad tak pekne kesuje a bavi Te to (jen by Te uz KONECNE mohlo prestat bavit se honit za FTF, ja nevim co na tom porad vidis, nuda nuda sed sed :o))))))
Říkám si kam ses ztratil a ty zatím finišovals na pětikilo! Takže se připojuji ke gratulaci a těším se zase někdy na společné FTF. Nevím jestli už nejsi na dovolené, ale skoro to tak vypadá, bo tady (doma) se nic neděje. Ješte že jezdím do Pardubic kde se to novými pixlami jenom hemží