Včera v odpoledních hodinách ulovil midlan sve 200. FTF. Gratulujeme k tomuto šíleně úžasnému a úctyhodnému číslu a přejem i nadále oči na stopkách, lehký spánek a rychlé rozhodování. A´T se Ti i nadále daří a baví Tě to!
No jo, zase se budu opakovat (hráli to před sedmou na Beatu, tak jsem si na něj hned vzpoměl, to je náhodička ;):
"Je to on, je to on, Packej démon, ten démon…"
A jak už Milan tuší, k tomu můžu dodat jen jediné: FTF SVIJANY!!! :D:D:D
Ostatně, jak již všichni tuší, strhne-li se v našem kraji nějaká FTF bitva, její výsledek je předem daný (viz foto - (c) by wwwerca2) : na zemi leží poražení FTF hunteři, ten s keší, stojící vlevo, je samozřejmě zoufalý STFkář