Midlan už má taky 600 !!!

Agentury se to snažily ututlat, ale my víme své… Báječný lovec a človíček z Nové Paky posbíral během posledního víkendu tolik keší, že mu pondělní ranní STF vynulovalo počítadlo se šestkou na začátku. Midlane, jen tak dál a speciálně u Tebe… přeji brzké 100 FTF!

No jo, Midlan v nedeli podvecer uz zoufale vrtel hlavou, ze na dalsi kesky uz NECHCE, aby si mohl dat sestikilo jako svoje oblibene FTF - sice to o par minut nevyslo, ale aspon se uz muzes v klidu vyspat, ze jo?

Takze Milanku, moc gratuluju - a at Ti to dal spokojene slape! A nezapomen, ze nejen FTFky ziv je clovek, tak koukej taky nekdy prijet bliz k Jaromeri - zase pro nejaky pekny STFko… :smiley:

Mily geopriteli, preji taky kopec radosti s dalsima keskama jak nalezenejma tak zalozenejma a za nas ostatni Ti preju, at ty dalsi zalozeny jsou minimalne tak krasny, jako ty co uz jsi udelal. Lovu zdar a pikslam zvlaste! :smiley:

I my se přidáváme z Perníkova ke gratulaci a přejeme dál prima zážitky jak s partou Village teamu nebo sám ;).

Tak to je teda tempo! Ty se vždycky na chvilku ztratíš a když se vrátíš, máš o kilo víc!
Přeju ti hodně zdaru do dalších stovek a ať se ti tolik nekazí tvůj geovůz abys nemusel o půlnoci běhat po autopůjčovnách a zbytečně tak přicházet o FTF :stuck_out_tongue: Moc jich nemáš, tak se snaž :smiley:
PS: taky bych bral nějakou novou v okolí Paky :wink:

Gratulujeme do Paky;)