Migas cache ([cache]GC1D0W5[/cache])
Dneska jsme to byli omrknout, kolem keše rozházené cáry logbooku a slušný bordel, takže je v podstate po ní. Navíc v kukurici zacali pobíhat divocáci a není bezpecné se tam pohybovat. Z toho duvodu jsme kešku odnesli domu a po ceste našli mnohem lepší a prístupnejší místo. Jen ted musíme najít tu správnou krabicku, aby se tam vešla. Doufáme, že to bude otázka maximálne nekolika dní. Díky za pochopení.
vitko & kocin
OFF TOPIC: To je opravdu drsny, cim vsim jsou dneska cache motivovany…uz tu mame i Pariz Hilton cache ?
Nevim ![]()
Obnovena.