Mikes & Danuska IIII

 Mikes & Danuska oslavili 400vku :slight_smile: Nech sa dobre hlada aj pod dnesnym snehom [:)]

Take gratuluju a at snih ani jine prirodni katastrofy nejsou vam prekazkou na lovech.

Gratulujeme a držíme palce do dalšího hledání!

Také gratuluji a jelikož se blíží únor, doba, kdy si i Mikeš může najít na tuto krásnou zábavu více času tak je zcela jistě pětikilo už v dohledu. Boris

Přidávám se s gratulací - ať se vám daří i nadále!

no to musíme taky hned gratulovat :slight_smile: (i kdyz ted sedim 2 metry vedle mikese u vedlejsiho pocitace :)) tak jen dal a houst

Skvele moc gratuluji a at vam pribyvaji v pohode dalsi zarezy na GPS !!!

Děkujeme. Dnešní sněhová nadílka nás potěšila a těšíme se na unor a klidnější časy plné krabiček.

I já se připojuji ke gratulantům, ať vás v tom pátém kile štěstí provází!

Jakmile jsem viděl tu originální římskou čtyřku [:|], tak jsem málem gratuloval k přírůstku do rodiny [:-][:-]. No, 400 cachi dobry, snazte se ale na vsech frontach [;)]

Gratulujeme a držíme palce k 500... není daleko!

M+3

Dobrá práce, gratuluji.

Moc gratuluju!!! Ať vám to dál šlape nejen na keškách a zase někdy někde nashle.