Mikes & Danuska oslavili 400vku
Nech sa dobre hlada aj pod dnesnym snehom [:)]
Take gratuluju a at snih ani jine prirodni katastrofy nejsou vam prekazkou na lovech.
Gratulujeme a držíme palce do dalšího hledání!
Také gratuluji a jelikož se blíží únor, doba, kdy si i Mikeš může najít na tuto krásnou zábavu více času tak je zcela jistě pětikilo už v dohledu. Boris
Přidávám se s gratulací - ať se vám daří i nadále!
no to musíme taky hned gratulovat
(i kdyz ted sedim 2 metry vedle mikese u vedlejsiho pocitace :)) tak jen dal a houst
Skvele moc gratuluji a at vam pribyvaji v pohode dalsi zarezy na GPS !!!
Děkujeme. Dnešní sněhová nadílka nás potěšila a těšíme se na unor a klidnější časy plné krabiček.
I já se připojuji ke gratulantům, ať vás v tom pátém kile štěstí provází!
Jakmile jsem viděl tu originální římskou čtyřku [:|], tak jsem málem gratuloval k přírůstku do rodiny [:-][:-]. No, 400 cachi dobry, snazte se ale na vsech frontach [;)]
Gratulujeme a držíme palce k 500... není daleko!
M+3
Dobrá práce, gratuluji.
Moc gratuluju!!! Ať vám to dál šlape nejen na keškách a zase někdy někde nashle.