Mikroprocesor Paralax

Zdravim vazene geokesersto…

Takovejch lidi, co cachuje a cte tohle forum, snad se najde nekdo kdo:

Kdo se vyzna v programovani mikroporocesoru, ja mam demo board od firmy paralax. Potrebuju udelat urcity programek, pripojuji k tomu displej Osram calgary 128/64. Vubec se v tiom nevyznam.

Snad se tu nejde nekdo, kdo v tom dela nebo kdo neco takovyho umi.

Nabizim odmenu dle vaseho prani, at uz financni nebo jinou… proste dle dohody.

Dekuji vsem. Kontakt prez profil nebo na 231174734.

Nikdo?

S PICEM jsem už několik věcí dělal, ale zatím jsem s ním nepoužíval displej, takže bych se s tím musel nejdřív seznámit a to by zabralo nějaký čas. Zkus ze poptat v diskusním fóru na http://pandatron.cz

Jo, mrknu na to diky… jeste nekdo? Prosim? Odmena ceka…

Jeste nekdo?

uhuhu?

JuuU?