Zdravim vazene geokesersto…
Takovejch lidi, co cachuje a cte tohle forum, snad se najde nekdo kdo:
Kdo se vyzna v programovani mikroporocesoru, ja mam demo board od firmy paralax. Potrebuju udelat urcity programek, pripojuji k tomu displej Osram calgary 128/64. Vubec se v tiom nevyznam.
Snad se tu nejde nekdo, kdo v tom dela nebo kdo neco takovyho umi.
Nabizim odmenu dle vaseho prani, at uz financni nebo jinou… proste dle dohody.
Dekuji vsem. Kontakt prez profil nebo na 231174734.