Chtěla bych upozornit na event Mikulášská afterparty…http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1J67M
nějak se nám zatím moc zájemců nehlásí… jak to?
Chtěla bych upozornit na event Mikulášská afterparty…http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1J67M
nějak se nám zatím moc zájemců nehlásí… jak to?
bojim se certaaaaa … ua ![]()
No spíš je to proto, že když už jsi teď Michajlova, tak to není ono ![]()
kuš chlape
A abych nezapomnela - event potrva tak 2 hodky. A bude pripraven i caj ve varnici. Porad nejak nechapu malou ucast… nechceme po vas zadne vstupne a jeste pro vas mame hromadu veci za vasi snahu…copak vsichni delaji geocaching uz jen pro body a ne pro zabavu? :o
Jestli to nebude tou podmínkou přijít v maskách. Třeba my děláme GC proto, že máme rádi výlety do přírody a určitě ne pro body. Eventu jsme se zatím žádného nezůčastnili a takový zimní venkovní by se nám i docela zamlouval, ale ty masky se nám prostě nelíbí.
joooo taaaak, takže pro bod…protože se prostě musí něco udělat navíc než jen přijít a zalogovat tak tam radši nikdo nepůjde. Ok.
No já myslím, že kombinace mnoho eventů a předvánoční shon dává jasnou rovnici, že právě teď by se geocacherům hodil naprosto jednoduchý event blízko domova bez jakýchkoliv podmínek. Ale tohle samozřejmě neplatí pro mě. Mě je těžké dostat na jakýkoliv event ![]()
Nicméně zbavit se tě z eventu je velice jednoduché. Za 200CZK klidně zmizí:-D
Mne na téhle akci v předvánoční době láká jednak možnost si netradičně pojatým eventem trochu vyčistit hlavu, a (last but no least) získat ten bod.
Ne ale bodík do statistik GC, ale pomyslný bodík ve svém svědomí že třeba udělám (před)vánoční radost dětem z dětského domova.
ZCh
No proste nejak nestiham, predvanocni shon a spousta prace je pro me moc. O vikendu jsem zabarikadovanej u pocitace a nevim co a jak. Predvanocni uklid, mikulasska besidka pro geodite a jine aktivity.
Mrzi me to z toho důvodu, neb moje skoro teta dela tetu v detskem domove v Otnicich a uz jsem se s ni dlouho nevidel, proste neni cas na pribuzne, neni cas na deti, jenom prace.
Doufam ze to necte nejakej cert a neodnese si me do pekla, tam bych fakt uz nestihal.