Milancer #1000

Gratulujeme a prejeme brzo dalsi 1000 :slight_smile: moc nas tesi ze tou jubilejni byla zrovna nase pivni cache :slight_smile: Hodne hezkych zazitku preji NektarBratri

NBrother Adam

Tak to je huuuustý!!! Moc gratuluju a přeju Ti, aby bylo kolem Tebe pořád hodně krásných, zajímavých a bohatých kešek k lovení.

Taktéž gratuluji a přeji neutuchající elán v budoucnu.

Musíme zvýšit tempo v zakládání, když je Milancer v laufu, byla by škoda jej brzdit. Gratuluji.

Taktez se pridavame k davu gratulantu, prejem mnoho dalsich hezkych nalezenych, a diky za tve kesky!

Nezbývá než ti blahopřát k dosažené metě, Milane.

Blahopreju k prvni tisicovce. Tesi mne, zes ji dosahl v “mem” letnim reviru. Moc nechybelo, aby to vyslo na nekterou mou jizni kesku ;-). Nektarum to ale preju - zaslouzili se na jihu o moc kvalitni kesky (reklamni sdeleni :slight_smile:

Uprimnou soustrast ze zadnich rad! Je cas zajit za primarem <a href=GCXQ16 Diagnosis (Unknown Cache) in Hlavní město Praha, Czechia created by dandra target=new>Schaumannem :wink:

Moc gratuluju!! Cekal jsem to, a vcera jsem sebou mel putovni odznak, ktery jsem ti chtel osobne predat - tak ho mas ted u me :-)!

supr Milane, gratulujem k dosiahnutiu vyznamnej mety - akurat vlastne zacinas opat od nuly :)))

Tak i já se připojuju k zástupu gratulantů. Jsem rád že te to stále baví atak jen zakládej a nalézej dál

Mooooc gratuluji, tisícovka musí bejt naprostá paráda!!! a zároveň děkuji za všechny tvoje cache :slight_smile:

Sice jsem ráno Milanovi telefonicky gratuloval, ale “co je psáno, to je dáno…” :slight_smile: Takze ještě jednou a oficiálněji: mooc blahopřejeme doayenovi českého geocachingu, spolehlivému kamarádovi a autorovi spousty pěkných kešek přesnou GPSku a dobré pohorky do té druhé tisícovky!

Michal, Petra, Andu a geomyš Eliška

Milane, moc ti to prejeme a prijmi velkou gratulaci. Dekujeme za vse, co jsi pro cz caching udelal.

Blahopřejeme třetímu z králů kilocacherů k dosažení význačné mety a přejeme mnoho krásných zážitků na cestách za dalším kilem.

Blahopreji k te jednicce a tem trem nulam za ni, snad k tomu taky nekdy dorazim.

Gratuluji treti trinulce a preju stale silny signal…

Milane, i ja se pridávám ke všem gratulantum !!! Moc Ti to, chlape, přeju a at ti to jde i dal tak dobře !!!

gratuluju k potvrzeni rezervace luzka v psychiatricke lecebne
treba se taky nekdy pridam!

take gratulujeme a hluboce smekame klobouk