Milancer 1200

pred par hodinamy som mal moznost osobne poblahozelat Milancerovi k dosiahnutiu 1200tej najdenej cache (Pivovar Svijany), takze este cinim oznamenie pre geokomunitu: Milancer jede :)))

Milane posílám velké blahopříní, a at te to šlape takhle pěkně dál.

Milane jako druha pulka od Slajzu & Tucku nemuzu zustat pozadu. Taky moc gratuluji !!

Dobra prace, gratuluju a jen tak dal.

Je to krásný výsledek, takže ještě pár kešek a můžeš se pochválit, že jsi na nekonečné cestě dosáhl “milníku”. Přeji Ti jen příjemné chvíle v kešokrajině.

Blahopřejeme k nalezení kilotuctu geokrabic.

Také ještě po slavnostním vyzvednutí 1200 kousku a osobním poblahopřání na místě “činu” jedno velké písemné poblahopřání, tentokrát od celého týmu!

M+3 geogirls

Blahopreji, jen at ti to slape dal a snad se zas nekde potkame.

Jako mikulášská nadílka letošního roku je to nádherný. Gratulujeme a těšíme se na další tvoje keše (námi nalezené).

Moc gratuluju, je to nádherný výkon. Ať to loví a šlape čím dál líp.

Tak to tedy gratuluju a díky za typ (ale do dvanactistovky čekat nebudu). Velká chyba, že jste to tím lahodným mokem neoslavili…

Také se přidávám k řadě gratulantů, jen tak dál Milane :slight_smile:

Blahopreji! Jen tak dal!

no fakt by me zajimalo, co bude milan za chvili lovit, kdyz to tak cisti :)) gartulujeme

S obrovskym zpozdenim ale prece: Milane, gratuluju, fakt jedes :wink: !!