MILANCER - 1400

Ctene GC verejnosti se na vedomost dava, ze nestor zdejsiho geocachingu nalezl vcera v podvecer svou jubilejni 1400 pixlicku. Teto udalosti asistovalo dojate duo Slajz + Tucek. Po osobni gratulaci pripojujeme jeste tuto virtualni a prejeme hodne dalsi zabavy pri behani za sipkou. Milane diky za tvoje kesky a jdeme v tvych stopach.

Milane, velka gratulace z Vychodnich Cech, z Pernikova !!!

klobouk dolu, dalsi stovka zarezu, gratulujeme [:)]

Velké gratulace i od nás (Lucecitka a Imagina) - je to úctyhodný výsledek! Jen tak dál!!!

To uz je poradny cislo… gratuluju! :slight_smile: [D]

Milane dovol abych Ti take ja timto pogratuloval k dalsi dosazene mete. Posledni dobou jsem delal nekolik tvych multi kesek a musim rict, ze je videt jak Te tato hra bavi.

Hodne stesti pri loveni dalsich kesek.

Jirka

Veeelké blahoprání! Skoda ze s námi nejedes na vikend prřipravovat CGC, mohli jsme to zapít! :)

M+3

Milane, moc gratuluju!!! Krásné čísílko! Tak ať se práší za kočárem (nebo spíš za keškama [;)]).

Supr, Milane, vsetko najlepsie [:)] Oslava bude v Krkonosiach na evente [D]

No to se taky musim pridat ke gratulaci [^] . Mel jsi na male, kdybych nechytil rymu, tak jsme mohli slavit soucasne [+o(] . Tak at ti to slape a hleda a rad se s tebou zas nekde potkam [:P] .

Bravo Milane! Uz jsem ti gratuloval pres ICQ, tak ted jeste takto, at je to komplet. Uspesne odlovy i do budoucna, at si ten bronz mezi ceskymi cachery co do poctu nalezu uhajis-nebot presne jak rikas, konkurence je velka, treba hned predchozi gratulant Solim ti dycha na zada [:)]

Milane, moc gratuluju k dalšímu kulatému číslu!! A díky za tvé bezva keše, třeba tu poslední [;)]!

Milane, k tve ctranactistovce opravdu uprimna gratulace. Preju ti i hodne dalsich peknych zazitku. jarry.

Milancer 1400<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Blahopřeju, pamětníku!
Právě čtu z Tvého zápisníku.
No jo, co bylo dřív, dnes už není,
na tom těžko někdo něco změní.

Stejně, dík za Tvoje nápady
a taky za krabičky s poklady.
Ať Tě to baví dále hrát
luštit, hledat, málo spát.

Tož pozvedněme číše
do náležité výše
a pronesme pár vznosných vět.
Vždyť Milan slaví čtrnáct set! [^]

Ukázněně se stavíme do řady gratulanů. Blahopřejeme MIlane.

Milane, Ty si nedáš pokoj, dokud budou ve Sluneční soustavě nějaké nenalezené keše. Gratuluji a už si píšu nanečisto blahopřání k 1500, abych to pak stihl.

Moc gratulujeme - ať to šlape a baví stále tak, jako dosud!