Milancer 300 - Haggaeus 400

Tak se nám to na jaře pěkně rozjelo a “fšici loví jako vo závod” - takže dnes blahopřání smeřuje k Markovi s první 400 na území Česka a k Milanovi se včerejší třístovkou… hip, hip hurá!

m+p+a+e

Temto sympatickym kesomolum blahopreju opravdu s velikou chuti :slight_smile: - hip hip.

I to jsou krásná čísla… Sláva, sláva, ať se takhle daří, zdraví slouží, kopřivy ať se vám na cestách klaní až k zemi a vandal vašim pokladům obloukem vyhýbá. To oběma oslavencům přeje Toniczech s celou kočičí smečkou.

Blahopreji k zakulacovani.

Milanovi som mal moznost pogratulovat ako prvy osobne, takze este gratulacia Haggaeusovi, nech sa dari aj dalej :)))

Taky gratuluju.A oslavujte stridme :-))groula

Dik vsem za gratulace. Puvodne jsem myslel ze skoncim na 299 ale nekonec se ukazalo, ze neumim pocitat.

Samozrejme se take pripojuji ke gratulaci k Haggaeovim kulatinam.

Od tebe bych takove prani prilis necekal. :wink:

Jinak se samozrejme take pridavam ke gratulaci!!! :slight_smile:

Vsem dekuji z Lince, oslavy na geopivu.
Blahopreju Milanovi, a Michal+Jitka se nam taky prehoupli pres prvni stovku. Jeste nejaky 200vkar do postupky :slight_smile:

blahozelam aj Michalovi a Jitke, + Lucky a spol. su tiez za stovkou, gratulujem :slight_smile:
uz sa to pomaly ani neda sledovat :)))