Tak se nám to na jaře pěkně rozjelo a “fšici loví jako vo závod” - takže dnes blahopřání smeřuje k Markovi s první 400 na území Česka a k Milanovi se včerejší třístovkou… hip, hip hurá!
m+p+a+e
Tak se nám to na jaře pěkně rozjelo a “fšici loví jako vo závod” - takže dnes blahopřání smeřuje k Markovi s první 400 na území Česka a k Milanovi se včerejší třístovkou… hip, hip hurá!
m+p+a+e
Temto sympatickym kesomolum blahopreju opravdu s velikou chuti
- hip hip.
I to jsou krásná čísla… Sláva, sláva, ať se takhle daří, zdraví slouží, kopřivy ať se vám na cestách klaní až k zemi a vandal vašim pokladům obloukem vyhýbá. To oběma oslavencům přeje Toniczech s celou kočičí smečkou.
Blahopreji k zakulacovani.
Milanovi som mal moznost pogratulovat ako prvy osobne, takze este gratulacia Haggaeusovi, nech sa dari aj dalej :)))
Taky gratuluju.A oslavujte stridme :-))groula
Dik vsem za gratulace. Puvodne jsem myslel ze skoncim na 299 ale nekonec se ukazalo, ze neumim pocitat.
Samozrejme se take pripojuji ke gratulaci k Haggaeovim kulatinam.
Od tebe bych takove prani prilis necekal. ![]()
Jinak se samozrejme take pridavam ke gratulaci!!! ![]()
Vsem dekuji z Lince, oslavy na geopivu.
Blahopreju Milanovi, a Michal+Jitka se nam taky prehoupli pres prvni stovku. Jeste nejaky 200vkar do postupky ![]()
blahozelam aj Michalovi a Jitke, + Lucky a spol. su tiez za stovkou, gratulujem ![]()
uz sa to pomaly ani neda sledovat :)))