Milancer 500

Blahopřejem moooc Milanovi k dosažení půltisícovky a vítáme v klubu… :slight_smile:

Michal, Petra, Eliška a Andulka

Pripojujeme se s gratulaci. Milane, at ti to vydrzi
Standa(v&f family)

Pridavam se ke gratulaci… Ani jsem si nevsiml ze jsi tak “vysoko” :wink:

Teda tomu se říká výkon :smiley:

Přeji ti mnoho elánu do dalších stovek…

pridavam se ke vseobecnym gratulacim!

Taky moc gratuluju. At ti to vydrzi i nadale

Blahopřeji! Před rokem by už nebylo v okolí pomalu co hledat, a dnes máš ještě 400 českých před sebou! :slight_smile: Tomu říkám světlá budoucnost :wink:

Blahopreju!

I ja gratuluju jedne ze satelity oslehanych a malem uz mechem porostlych legend :-). Milane, pekne kulatiny!

Dik vsem za krasne gratulace :slight_smile:
Doufam ze se brzy nase rady geoblaznu rozsiri.
Na geoburcaku to zapijem :slight_smile:

Klub 500 se nam rozrusta, tak ti blahopreju a snad ti pogratuluju i osobne na geoburcaku. Tak jen same pekne cache v dalsi petistovce.

Taky se připojuji ke gratulaci, je to úctyhodný výkon.

Moc moc gratulací a hodně motivace do dalších mnoha pětistovek přeje Who

Supr, Milane, gratulujem :))) Myslel som, ze Ti zablahozelam priamo nad 500 cache na geoburcaku, ale poponahlal si sa :))) Tak vela pohody do dalsej 500vky :)))

Gratuluji !!!

Pridavam se ke gratulantum - je to opravdu pekna porce !! Stale kupredu.

Též se připojuji k blahopřání