Milan, jeden ze zakladatelů českého geocachingu a tvůrce spousty pěkných kešek, včera zaokrouhlil počet odlovených pokladů na pěkných šesti stovkách! Blahopřejeme ještě jednou a těšíme se na další Tvoje poklady, co nejčastější pokecání u pivka a společné geovýlety!
Tiez som mal moznost zablahozelat osobne, ale neda mi to este nenapisat osobne: Milanova cache Lonely Mountain bola moja prva najdena, a Milancer spolu s Toniczechom su dvaja otcovia zakladatelia ceskeho geocachingu (ktori vydrzali doteraz :), v istom obdobi dokonca zdvojnasobili az strojnasobili pocet cache na ceskom uzemi :))) Malo znamym faktom je, ze Milancer zalozil v Cechach prvu multicache :). Toz Milane, nech Ti to slape dalej :))))
Z te necele tretiny mnou dosud navstivenych Milancerovych kesi (+ jednoho nalezeneho travelbuga :-)) nejradeji vzpominam na Svatojanske proudy a Fitness cache, ale hodne legrace jsem si uzil treba i pri vyzvedavani cache v Prcicich. Tak moc blahopreji k sestistovce a tesim se, az vyrazim i na zbyle dve tretiny. Díky za ne!
Těžko hledat slova, která ještě na adresu jubilanta nezazněla před námi, proto se prozaicky připojujeme ke všem předchozím gratulantům. Milane přejeme mnoho krásných zážitků na Tvých cestách za poklady a těšíme se, že budeme mít příležitost navštívit Tvé keše.
Tohle je zatim posledni vlakno sveho druhu, takze se ptam zde … nebylo by treba od veci udelat na tyto vylevy extra kategorii Gratulace? … ponevadz to neni ani moc Obecne ani moc GPS ani tak dale…