Milancer #900

Tak další člen komunity, který načal poslední stovku k překonání velmi kulaté hranice. Moc a moc gratuluji. Ale už obnov ty Poděbrady :)))))

Milane prejeme hodne uspechu k dosazeni te tisicovky. Uz jsi blizko.

Milane posílám velké blahopřání, jak vidět tisícovka se blíží.

Milane skvela prace !! Moc gratuluji a drzim palce abys dosel do te nasledujici hranice porad tak v pohode jako doposud. Jo a nezapomen na tu stranku historie maseho GC.

Hola hej, dalsi kandidat na blizkou tisicovku! Mnoho gratulaci a drzenych palcu k jejimu dosazeni!

Dobra prace! Gratuluju!

Pořád jsem čekal, kdy budu moci pogratulovat… a najednou šup a je to tady a jás zaspal! Milane, blahopřeju moc a ěším se na brzkou pivní oslavu tisícovky!

M.

Velká gratulace jednom z bardů českýho geocachingu !!
At ti to tak šlape i dál, chlape !!!

super, Milane, len tak dalej :)))

Odpočítávání začalo. Gratuluju.

Pekne geoprani k poslednimu trimistnemu kulatemu vysledku. Zdenek a Tom

Dost dobrý!!! Gratuluju a přeju Ti, aby sis i nadále zachoval nadšení a pravou míru to správného šílenství :wink:

parada, dalsi adept tesne pod tisicovkou. s nasim poctem si takove cislo ani neumim predstavit :slight_smile: gratulujeme a prejeme co nejdriv tu 1000.

To je parádní číslo. S napětím sleduju kdy ta tisícovka padne.

Upřímná gratulace z horkého jihu.