[color=blue]V minulých dnech pokořil Milan se svým týmem pětistou nalezenou pixli.
Gratulujeme, ať se dál daří hledat i zakládat alespoň tak jak doposud. [/color]
Á heléé! Óóóó…
Při logování na GeoPaintball jsem si toho všiml. Tak gratuluju a očekávám rychlé špunty! ![]()
Připojujeme se ke gratulacím, osobně v sobotu to ale bude lepší než takto ![]()
Milane, tak z Hané;) putuje gratulace. A kam vlastně, aha, na Hanou :D. Tak ať se stále daří!
Tak jsem vrátil z dovolené a koukám další pětikilo v Olomouci. Gratuluju !