Jen tak dál a hodně zábavy a pohody
Moc prkne cislo. Tak nejak presne jako podle grafikonu. Moc gratuluji.
Kapitola take nechava gratulovat ![]()
Pepíku, už jsme ti přáli na eventu osobně, tak teď ještě virtuálně. Těší nás, že jsi si tak kulaté číslo nechal do Kutné Hory.
Magdalenka, Jirka, Klárka a Lucka
Děkuji za přání - ano, i mě potěšilo, že v Kutné Hoře jsou všechny skrýše tak super zaměřené a všechny zachované, že jsem měl tedy na 19ti předeventových plánovaných keších 100%ní úspěšnost nálezů a samotný event mi to pak takto zakulatil. Čili já MOC DĚKUJI všem cacherům, co zakládají v Kutné Hoře a okolí!
Gratulace, gratulace a zase gratulace… to je pěkné číslíčko. Nám začátečníkům to připadá jako nedosažitelné. ![]()
Připojuji se ke gratulantům a těším se, že se potkáme příští týden na VGP.
Blahopřeji Rewievre!
Spuzva
Pridavam se ke gratulacim a tesim se na dalsi Zeleznicni cache. ![]()
Připojujeme se s gratulací na nejvyšší místa B)
Pripojuji se tez ke gratulantum,ze jsi byl dalsi s kulatym cislem na eventu jsme zjistila az doma. At te to bavi porad dal.
Pepo, to je super, ze mas stele cas nejen na dohlizet na chod nasi zabavy, ale na sebe. At ti to slape stale dal a navidenou na VGP.
I my se přidáváme k řadě gratulantů a přejeme nadále tolik energie.
Tak ji du do franty s gratulaci, když jsem to nezvladl osobně v pernikově. Tak at ti to šlape ![]()