minarjo 900+

Pepa se prohnal šluknovským výběžkem rychleji než ona studená fronta a nezadržitelně se tak řítí k pěknému cifernému součtu jedna. [:D] Gratuluji. Jen dej pozor, abys nevykolejil. [;)]

Velka gratulace od Slajzu a Tucku. At ti to porad slape a jezdis presne jak ty tvoje vlacky.[;)]

Pozdě ale předce, Pepo gratuluji a teď hezky směr pupendo.

Boris 

Gratulujeme, ať to šlape a snad se v létě dostaneš i k nám !

Člověče, negratuloval jsem Ti nedávno k 800?? [;)] Takže znovu gratuluji a přeji pohodu do dalších lovů.

Nestíhám, nestačím...... pořád je komu gratulovat. Takže přeju samá pozitiva,  světlé zítřky a hromadu prima keší.

taky blahopreju, at ti to vydrzi a ted uz utok na 1k :slight_smile:

Už se blíží milenium, gratulujeme. A za tu rozbytou keš ve vysokém mýtě se ještě jednou omlouváme. Opravdu to nebylo úmyslně. Tak ať se ti daří.

Pepo, taky od nás velká gratulace a ať ti to jde jako doposud. Určitě přijedeme na Tvoje kešky u Litomyšle, jen co se nám vrátí naše milá GPS. Ahoj a  vše nej!