Pepa se včera na eventu nepochlubil, že překonal další hranici. Takže ti gratuluju dodatečně touhle cestou. Ať tě kešování stále baví!
Take gratulace. At ti to jde takhle i nadale ![]()
Kesovani Zdar ![]()
Pepo ty jsi stale na pochodu a koukam, ze i eventy stihas, coz je dobre. Tak zase navidenou na VGP ![]()
Teda ty jsi dravec - obdivuhodne tve nasazeni v zakladani sklizeni a i na wiki. Tak at te to porad bavi.
Gratulace k Litomysli/do Prahy! At te to bavi i nadale a do dalsiho (nejen) hledani hlavne pohodu.
Dímy moc myšáku, ale tuto hranici jsem už překonal před delší dobou (přesně 14.10. - tempo už nemám tak rychlé jako dříve) a toto mé jubileum má už i svoje vlákno zde :D. Ale nevadí, za double gratulaci díky, potěší dvojnásob ![]()