Minarjo tucet stovek

Pepa se včera na eventu nepochlubil, že překonal další hranici. Takže ti gratuluju dodatečně touhle cestou. Ať tě kešování stále baví!

Take gratulace. At ti to jde takhle i nadale :slight_smile:
Kesovani Zdar :smiley:

Pepo ty jsi stale na pochodu a koukam, ze i eventy stihas, coz je dobre. Tak zase navidenou na VGP :slight_smile:

Teda ty jsi dravec - obdivuhodne tve nasazeni v zakladani sklizeni a i na wiki. Tak at te to porad bavi.

Gratulace k Litomysli/do Prahy! At te to bavi i nadale a do dalsiho (nejen) hledani hlavne pohodu.

Dímy moc myšáku, ale tuto hranici jsem už překonal před delší dobou (přesně 14.10. - tempo už nemám tak rychlé jako dříve) a toto mé jubileum má už i svoje vlákno zde :D. Ale nevadí, za double gratulaci díky, potěší dvojnásob :wink: