Minja-kombajnér má 400

Minja z HB vyluxoval 400 kousků. Koukám, že tě to baví, tak ať ti to zůstane. Těším se na listopad, až ti potřesu…no, to nechám na tobě čím.

Gratuluju Minjo, jen tak dál :slight_smile:

Byla jsem sice pritomna okamziku,kdy tento bard HBgeocachingu :)nalezl svuj 400 cache,takze oslava probehla uz na miste. Ale stejne se pripojuji i k teto elektronicke gratulaci.
Takze preji mnoho dalsich dobrych napadu na nove cache . Hodne stesti a at se dari i nadale. Treba se na Cebine bude slavit dalsi magicka hranice.:smiley:
Lenka

Minja děkuje všem za gratulace !!! Na Čebínce to oslavíme a na jaře se těšte na Brodský Event !!! Tam to bude už ale daleko větší…
Děkuji taktéž svému teamu - bez nich by to nebylo ono…