Mám dotaz,jsem začátečník ale mam PDA MIO A501 http://aaanavigace.cz/mio-a501-miomap-v3-eu-evropa-35-zemi-fandici-sada-euro-2008 a chci se zeptat zda tento PDA je dobry na geocaching a zda má někdo nějaké zkušenosti s tím to PDA. Díky předem za odpověď.
Mám MIO A701 a nemůžu si vynachválit - v kombinaci s OZI Explorerem a MoZiGem je naprosto bezchybný. Řekl bych, že tento model na tom bude asi podobně ![]()