Mio H610.ANO NEBO NE?

Ahoj fšem.
Chtěl bych se s rodinkou zapojit do"hledání pokladů" a nejen kvůli tomu jsem chtěl koupit autonavigaci Mio H610.Ale kamarád,který už chvilku hledá a má v těchto věcech docela přehled,mě od ní odrazuje.Prý je pro geocaching téměř nepoužitelná.Pak znám ale i jiné názory.Docela by mě to mrzelo,protože se mi dost líbí a chtěl bych jí i do auta.
Jinak nehodlám být nějaký superhledač.Spíš mi jde o to občas někam vyvízt rodinu :wink: Takže nepotřebuji bůhví co.
Budu Vám vděčný za jakýkoliv názor,podnět,zkušenost.
Díky moc a mějte se fajn B)

Prosím nevyráběj nám tu double téma. V tom druhém už máš pár odpovědí, tak prosím toto uzamkni… :slight_smile: