MIO H610

Ahoj vsichni,
hledali jsme ve forech nejanou zminku o zkusenostech s navigaci MIO H610, ale nenasli.
Mate nekdo zkusenosti s timto zarizenim? Chtela bych ho koupit Karlovi k vyroci seznameni, proto by me zajimaly vase zkusenosti.

Lucka

Ahoj,
ptas se protoze to chces do auta, nebo se s tim chystas i litat po lesich za kesema?

Ahoj,
rada bych hlavne do auta, ale protoze zatim s Karlem hledame bez GPS, bylo by fajn, kdyby se dala pouzit i na "behani" po lese. Neni to ale podminka, casem si urcite poridime nejakou peknou GPS do prirody. Takze hlavne do auta.

S autonavigací moc zkušenosti nemám, ale na keše se asi moc nehodí. Leda že byste praktikovaly autokešing, ale když jsem zkoušel Tom-Toma na zamrzlý nádrži, moc si s tím rady nevěděl. Tady ti spíš poradí s GPS na kešu než do auta.:wink:

Mám letmé zkušenosti s Mio C520, které používám na autonavigaci. Na dohledávání keší se dá docela dobře použít, protože se u ní dá snadno vypnout statická navigace i navigace po silnici a dají se do ní z GSAKu nahrát POI kešek i roztříděných dle potřeby (trad,multi,fialovky,…).
Navíc se dá dokoupit i cyklo-turistická mapa ČR i s malinko odlišným navigačním SW, určitě ještě o něco vhodnějším.
A v neposlední řadě funguje na 80% na Miu520/720 i OziExplorerCE, ale tam jsou jisté problémy se zobrazováním textů.
Nevýhoda všech autonavigací při použití pro GC - dlouho nevydrží napájení a když spadnou, je obvykle po nich. Takže jsou spíše vhodné na odlovení drive-in keší, nebo na konečné přiblížení ke keši. Pochodovat s nimi po svahu na skále v ruce je trochu risk :wink:

Ahoj,
hledali jste asi malo :wink: :slight_smile: . Ale poporade, H610 lze podobne jako ostatni PNA MIO velmi dobre pro Geocaching pouzit. Nevyhodou je maly displej ale jinak po drobne SW uprave funguje skoro jako PDA (jen HW klavesy mu nekdy trochu chybi). Podivejte se na forum o navigacich MIO http://drobecek.net/forum/ tam se dozvite vse potrebne a najdete tam i odkaz na web, kam umistujeme potrebny SW http://tomasii.cdc.cz/. Je jen na zvazeni, zda by "plnokrevne" PDA nebylo trochu lepsi. To by ovsem bylo cenove malinko jinde.

Bez problémů používám autonavigaci MIO pro GC a díky přesnosti SIRF III :wink: jsem vcelku spokojený. Jediný problém vidím v tom, že "jednoúčelovka" do auta lze odblokovat na plnohodnotné PDA, ale s jistým rizikem nestability systému (otestoval jsem si to a zase vrátil základní konfiguraci).
Dá se tedy použít jak do auta, tak i na lov, jen ssebou musíte zkrátka tahat listingy navíc :expressionless:

Děkuji vám za pomoc. Ačkoli se zatím nenašel nikdo kdo by měl zkušenosti přímo s tímto modelem, již jsem se rozhodla a koupím ji.