Gratuluju a preji hodne uspechu a zabavy v dalsim geocachovani!
Pripojuji se ke gratulaci.
Tez moc gratuluju. Jen tak dal ![]()
Svělé !! Gratuluji a jen tak dál. Je jich tady ještě dost !
Díky za gratulace!
Já musím moc poděkovat Colonelovi, který mne ke geocachingu přivedl - to byl velmi dobrý počin ![]()
Take gratuluji.
ach jo, to já nikdy mít nebudu. Gratuluju! ![]()
Toz Mione, kamarade, i ja Ti teda gratuluju, no… Ale neusni na vavrinech, ja Ti totiz, i kdyz se to nezda, s mirnym odstupem dycham na zada!! :-)) Jeste dvacet a mam Te!
Doufam, ze Ti vyjde ten geoburcak a ze zase pokecame.. Ale jeste predtim na Tea 4 Free, ktera bude zprovoznena tenhle vikend… Ahoj Who
Při své píli ale budeš mít dřív 100 zasazených. Gratuluju!
Mione, kdyz ctu v jakych brzkych hodinach obvykle kese lovis, tak ode mne dvojnasobna gatulace - s tvoji pili uz bych byl taky dal. Zamavej mi, az me budes predjizdet :-).
Pripajame sa ku gratulaciam a vela sil do dalsej stovky :)))
Saman a Petulka
Taktez se pripojuji ke gratulaci a hlavne i k tem zasazenym keskam. Snad alespon s tema se budu s Tebou snazit drzet krok :o)
Take gratuluji, jen tak dal.
…sakra, to to letí a už je tady první kilčo!!!
moc blahopřejeme a to čtyřhlasně
M + 3 geogirls