Misaczek na Sharteanine cachi Karlova koruna odlovil 700 tou cache. Jsem rad ze si na tehle cachi spravil naladu po tech mych PPMkach a DCkach.
Tak to velika gratulace, clovek se az divi na jakem ori si to vsechno odlovil
tak at tito slape dal
kladina
Jeste pamatuju tve prvni kese a to jak to slo ( spis neslo [:D] ). Ted uz jsi jinej geokombajn !! Moc ti gratuluju a verim, ze to v patek spolecne zapijem !!!
Take posilam jednu geo-gratulaci do Pardubic - jen tak dale!
Moc gratuluju a těším se na páteční a sobotní oslavu!!! Nabíráš nějak na tempu, chlape.
Další totálně ztracená existence… A závislost graduje. Gratulace…
Moc gratuluju!! Do dalsiho hledani preju pohodicku a spoustu potkanych turistickych znamek! [:D]