MISACZEK63 100

Takže Mišáku blahopřeji k první stovce !!! Gratulace je o to větší, že jsem dohledání tvé jubilejní kešky byl osobně přítomen, i když zcela náhodou. Ať ti to hledá, šipka se neplete a nožičky nebolí. Ještě jednou velká gratulace, která samozřejmě patří i tvému velmi sympatickému rodinému geotýmu.

pamas II - Taky moc GRATULUJI, jsi zatím první a poslední geocacher, kterého jsem poznal osobně, když nepočítám bratra :o). Tak ať to přesně zaměřuje i nadále.

Ja som Ta este nevidel (aspon myslim) ale snad to niekedy napravime :slight_smile: Gratlujem a vela stastia :)))

Preji hodne dalsich peknych zazitku na “lovu kesek” a gratuluji k prve zlomove hranici !!

Taky gratuluju, hodne zdaru v dalsim geohledani!

Gratulujeme a prejeme do dalsi stovky hodne stesti.

Také se připojuji ke gratulaci k první stovce a přání hodně úspěchů do té další.

[quote]

Takže Mišáku blahopřeji k první stovce !!! …

Díky díky!!! všem stejně postiženým kačerům.Kromě svého bratra,který mmne k této krásné bláznivině přivedl, jsem zatím v "live-akci"poznal dva.A podle krátkých rozhovorů s nimi jsem poznal stejně postižené jedince.Samozřejmě myslím v dobrém slova smyslu.

Nejsem žádnej extra psavec,ale při příležitosti té první stovky trošku nesouvislých vět skusím vypotit.

Začlo to před osmi měsíci V Pardubicích na zámku,když jsem 2x skoro rozebral mostek před zámkem,když jsem byl přesvědčen,že TAM to musí být.Až třetí pokus byl úspěšný.Pak Smetanova cache a hned FTF.To jsem ještě nevěděl vo co go!Pak přišel krásný jarní zasněžený Borovský kostelíček.Potom Poklad zvědavavé paní a první e-kontak s tehdejším mazákem (asi tak třístovkářem)Šamanem.Pak následovaly mnou založené GC,když jsem měl tu potřebu nejen brát ale i dávat.A nejvíc srdečná záležitost pro mne byla Kunětická Hora!Mezitím proběhlo několik adrenalinových služebních cest s lovem pokladů.Nebo víkendových family-výletů za GC .Třeba do Českého ráje,odkud jsme přivezli jednodenní rekord-8 gc.A to jsem se ještě nepochlubil, že krom GC sbíráme ještě TZ.Turistické známky-takové dřevěné kulaté nesmysly.Zatím jich máme s family-teamem asi 250.

A pak třeba první TB, pro který jsem si v rekordně krátkém čase vyfuněl na Kozlov.(když na mne familteam čekal nervozně čekal pod kopcem) Následoval třeba mechovácká multi,kde jsem potkal prvního GC-lovce Pamase1(kterymu dlužím odpověď na jeho e-mail:jak to jde?—jo jde !!sory já nějak nestíhal odpovědět)A další a další dobrodruža …plávání ve Žlebech přes řeku k old mostu nebo v 15ti stupnové Sázavě na ostrov kde byla GC neaktivní a já hledal a hledal a hledal…Nebo několik cest s MTB kolem na zádech rovnou za GC(Lichnice-jak jinak než do kopce!!!)Ale abych to nenatahoval.Prostě ke každý kešce z toho mýho sto řádkovýho seznamu mám to svý dobrodružo!!!A VO TOM TO JE !!!A to jsem už před měsícem upgradeoval GPSku a tu svoji starou-dobrou právě dnes uspěšně prodal snad dalšímu cvokovi.Takže ještě jednou dikydikydikyvšemvšem.Hlavně své family-(ale zde ještě nějaké rezervy jsou!!!)Zkusím se dostavit na nějakou společnou akci kačerů a hodit řeč live(a ne jen na netu)ČUSÍK DO DALŠÍ STOVEČKY